Kur'an ve Arapça Eğitimi

تعليم القران الكريم واللغة العربية

Teysir Hoca Hakkında

1950 yılında Ürdün de doğdum, eğitimimi üniversiteye kadar Ürdün de tamamladım. Daha sonra Türkiye de İTÜ Makine fakültesinden mezun oldum. Çalışma hayatım boyunca ve emekli olduktan sonra Kuranı kerimi devamlı Şevk ve mutlulukla okudum. Çevremdeki insanları bu yüce kitabın içindeki güzelliklerle tanıştırmaya başladım. İnsanların ilgisini gördükçe onlara önce en çok merak edilen soruları yalnız Kuran – Kerimden alarak Ayetlerle cevapladım ve kitapcık haline getirdim. Bu arada Sayın Prof. Dr. Yaşar Nuri Öztürk’ ile tanışma fırsatı buldum. Değerli hocam da yazdıklarımı beğenince, yazıları kitap halinde getirdim.

e- mail: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Online Toplantı

İş dünyasında her gün daha karmaşık süreçler oluşurken, bir işin yapılması için daha fazla kişinin daha fazla sayıda iletişime geçmesi gerekiyor. Dağıtık ofis ve tedarikçi yapıları yüz yüze görüşme imkanını sınırlarken, ortak zaman ve mekan bulunması gittikçe zorlaşıyor. Toplante ile tüm bu sorunlar internet üzerinde çözülüyor. Toplante ile gerek şirket içi çalışanlara, gerek şirket dışındaki tedarikçi veya müşterilere sanal toplante odalarında birlikte çalışma imkanı sağlanıyor.

 

تيسير اوزكان

ولد في الاردن عام 1950 , اتم دراسته الثانوية في الاردن بكلية الحسين بعمان , وبعدها اكمل دراسته الجامعية في جامة استنبول للتكنولوجيا , يتصدر القران الكريم المكانة الاولى في اهتماماته , ونذر نفسه لتعليم القران الكريم بدون مقابل ,

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 

İSLAM DİNİMİZİ TANIYALIM KİTABINI ONLINE OKUYUN